Mõelda vaid kaunimal viisil

See ei ole äärmus, see on elu normaalne vorm. Ja kui nii hakatakse elama, siis hakatakse märkama: kõrval puudel puhkevad pungad teisiti, millegipärast ilmuvad kiiresti kohale linnud, nad hakkavad tundma teie soojust, nad hakkavad tundma usaldust teie vastu. Ja ümberringi lööb Maa õitsele. See on reaalsus.


Aga kui te seda ei tee, siis Loodus selliselt ei reageeri. Te võite Talle tõestada mida tahate, et see on teie elu kindlakskujunenud kord, et te teisiti ei suuda, – see pole oluline. Loodus ei hakka teid armastama. Ta puhub teid lihtsalt ära kui kahjuliku viiruse, mis millegipärast siin eksisteerib, millegipärast nii palju räägib, aga iga päev paiskab endast välja rahulolematust: kord on ühega rahulolematu, kord on keegi teine millegipärast teinud mitte nii kui vaja, ja küll on ülekohus, ning pidevalt on negatiivsed emotsioonid. Aga see on surm, seda ei tohi mitte mingil juhul toimuda.


Üks helge mõte on palju tugevam mitmest negatiivsest mõttest. Ühe inimese mõte võib jõu poolest ületada mitmete inimeste pingutuse, kui neil on negatiivsed mõtted. Aga need mõtted on vaja luua ja teha suuri jõupingutusi.


Kui vaadata, mida on rohkem, millised seisundid inimese olemasolus päeva jooksul eksisteerivad, siis te panete tähele, et reeglina on teil hommikust õhtuni kas neutraalne või negatiivne meeleolu. Head minutid tekivad äärmiselt harva.


Aga iseenesest nad ei teki. See peab olema teie jõupingutus. Seetõttu on vaja teie teadvuse suunamist. Ja see nõuab suurt pingutust. Seda enam, et võin ette öelda – niipea kui te otsustate endas päeva jooksul hoida helgeid kujundeid, hakkavad väga paljud asjaolud toimima sel viisil, et teie meeleolu rikkuda. Suuri jõupingutusi tehakse ka sellest suunast, kust te isegi ei oodanud. See võib olla nii lähedaselt, kõige kallima inimese poolt, millegipärast ootamatult ja millegipärast sel päeval. Osake mitte tujust ära minna ja sellesse vääriliselt suhtuda. Mis ka ei toimuks, kui kaua see ka ei kestaks – see on sõda teie hinge pärast. Ja jõudu, mis teile vastu seisab, ei tohi alahinnata, ta on väga suur.


Kuid teil on võimalus teda võita. Aga teie poolt on vajalikud suured jõupingutused, kolossaalsed jõupingutused. See samm on vaja teha.